Kontaktujte nás
1. krok

Na to, aby ste ťažili z úspešnej reklamnej kampane, stačí urobiť jediný krok – kontaktujte nás. O zvyšok sa postará tím BRANMEDIA.  

BILLBOARDOVO s.r.o. Outdoor advertising. Vonkajšia reklama
Návrh reklamnej kampane
2. krok

Pripravíme pre vás kompletnú reklamnú kampaň na mieru. Zadefinujeme s vami cieľové skupiny, výšku budgetu, časové obdobie a následne zvolíme najvhodnejší mediatyp alebo mix mediatypov. Najčastejšie využívané mediatypy sú outdoor, print, rádio a online kampane, ale aj distribúcia letákov. Naším cieľom je navrhnúť vám vždy čo najoptimálnejšie reklamné kanály. 

Návrh reklamnej kampane
Výber MEDIATYPU
3. krok

Podľa navrhnutej reklamnej kampane vám odporučíme vhodný mediatyp pre vašu kampaň. Outdoorové reklamné plochy, rádio spoty v lokálnych alebo celoslovenských rádiách, inzercia v printoch alebo online kampaň. Ak preferujete outdoorové reklamné plochy, pripravíme vám ponuku billboardov, citylightov, bigboardov, reklamných fasád alebo atypických riešení, podľa vášho zadania. Ak chcete zaujať verejnosť aj na ťažšie dostupných miestach, ako sú pešie zóny, festivaly, miesta s obmedzenými možnosťami propagácie, odporučíme vám mobilné billboardy, resp. konkávne autá, mobilné citylighty, promobiky alebo walkingboardy, ktoré premiestnia vašu reklamu takmer kamkoľvek. Nenašli ste reklamné plochy BRANMEDIA vo vašom okolí? Nevadí! V spolupráci s partnerskými reklamnými agentúrami umiestnime vašu outdoor reklamu kdekoľvek na Slovensku.

akotofunguje_ikony-promobike
Tlač reklamných materiálov
4. krok

Pre zákazníkov urobíme MAXIMUM. Zabezpečíme veľkoformátovú tlač plagátov, najmä plagáty na billboardy, citylighty, bigboardy, PVC bannery, podlahové samolepky, mesh bannery, polepy výkladov aj rôzne atypické riešenia. Rovnako tak aj maloformátovú tlač, najmä letáky rozmerov A0, A1, A2, A3, A4, A5, etikety, pohľadnice, pozvánky, hlavičkové papiere, vizitky, svadobné oznámenia, reklamné plagáty, roll-upy, samolepky, pečiatky a iné. Reklamné materiály tlačíme na papiere rôznych druhov a gramáží, taktiež na fóliu, samolepku alebo PVC plachtu. Do nášho portfólia patrí aj príprava grafických návrhov, výlep plagátov, inštalácia bannerov, doprava, lepenie, laminovanie a roznos.

BILLBOARDOVO s.r.o. Outdoor advertising. Vonkajšia reklama
Realizácia outdoor reklamy
5. krok

Po inštalácii reklamnej plochy vám emailom zašleme fotodokumentáciu s vaším billboardom, citylightom, bigboardom, nainštalovanou reklamnou plachtou či iným formátom outdoor reklamy. O vašu prenajatú reklamnú plochu sa dokonale postaráme, aby bola vždy viditeľná.  

BILLBOARDOVO s.r.o. Outdoor advertising. Vonkajšia reklama

Kontaktujte nás a využívajte výhody outdoor reklamy