Keď sme v roku 2015 začínali ako BILLBOARDOVO a vylepili sme prvý billboard v meste Sereď, netušili sme, kadiaľ povedú naše kroky. Mali sme iba sny, vízie a postupne sme ich menili na dosiahnuté ciele. V našej outdoor ponuke postupne pribúdali citylighty, bigboardy, reklamné fasády, ale aj mobilné reklamné zariadenia ako konkávne autá, promobiky a walkingboardy. Tak ako sme kreovali ponuky, pre čoraz viac klientov, kreoval sa aj náš tím. Vyskladali sme mozaiku tvári a mien, ktoré tvoria skvelý základ k tomu, aby sme v roku 2022 rozšírili naše portfólio o mediálny nákupprodukčnú činnosť a založili spoločnosť BRANMEDIA.

Sme reklamná agentúra BRANMEDIA, ktorá vám poskytne komplexné profesionálne služby v oblasti outdoor reklamy, mediálneho nákupu a produkcie. Reklamnú kampaň vám navrhneme, vyberieme čo najvhodnejší mediatyp a zrealizujeme podľa vašich požiadaviek. V rámci outdoorovej kampane vám vyberieme lukratívne reklamné plochy a v mediálnej oblasti sa postaráme o to, aby vás bolo dobre vidieť a často počuť. Pre vašu firmu zabezpečíme online kampane, printové kampane aj kampane v rádiách. Budeme vás sprevádzať pri budovaní vašej firemnej značky a pomôžeme vám s propagáciou služieb, produktov, náborových aktivít zamestnancov, kultúrnych aj športových podujatí. Pre tlač POS materiálov, vizitiek, letákov a ďalších reklamných tlačovín už nemusíte chodiť do iných dverí. S BRANMEDIA investujete do reklamy efektívne a úspešne.

Sme kreatívny tím a vždy vsádzame na

Profesionálny prístup. BILLBOARDOVO. s.r.o.

profesionálny prístup

Profesionálny prístup. BILLBOARDOVO. s.r.o.

pozitívny postoj ku klientovi

Profesionálny prístup. BILLBOARDOVO. s.r.o.

skúsenosti s outdoor reklamou

S nami investujete do reklamy efektívne

BILLBOARODOV s.r.o. Outdoor advertising. Reklamná agentúra

Efektívna reklamná kampaň

BILLBOARODOV s.r.o. Outdoor advertising. Reklamná agentúra

Pútavý formát a vhodný reklamný priestor

Vyberieme vám tie najlepšie reklamné plochy na prenájom

Na základe mnohoročných skúseností s veľkoplošnou outdoorovou reklamou vám pripravíme pôsobivú reklamnú kampaň a vyberieme pútavé formáty a reklamné plochy, ktoré zaujmú a oslovia vašu cieľovú skupinu.  Exteriérové reklamné pútače na billboardy, citylighty, bigboardy a ďalšie reklamné formáty nájdete na strategických miestach v meste SereďGalanta, Sládkovičovo, Šaľa, SenecTrnava a Hlohovec, v okolitých obciach a taktiež na rýchlostnej ceste R1 v smere do Trnavy aj v smere do Nitry. V spolupráci s partnerskými agentúrami vám však reklamný priestor prenajmeme v ktoromkoľvek meste alebo obci Slovenska.

Kontaktujte nás a využívajte výhody outdoor reklamy