Outdoorové reklamné plochy pútajú pozornosť verejnosti. Prenajímame statické reklamné plochy aj mobilné reklamné plochy, aby sme podporili váš úspech. Vonkajšia reklama na mieru je vysokoefektívna pri uvádzaní nového produktu/služby na trh, pri propagovaní verejného podujatia a rovnako dobre dokáže upriamiť pozornosť aj na vašu reštauráciu, ubytovacie zariadenie a e-shop. 

Pútavá grafika, slogan, ktorý zaujme a vhodne zvolená reklamná plocha je ideálna kombinácia, ktorá sa postará o váš úspech. BRANMEDIA vám navrhne kreatívnu reklamnú kampaň a pomôže vybrať ideálny reklamý priestor, kde vaša reklama vynikne.

U nás si plochu určite vyberiete

Billboard – Vidieť a byť videný

Rozmery billboardu: 5,1 m × 2,4 m

Billboard je jedna z najobľúbenejších a najrozšírenejších foriem veľkoplošnej outdoorovej reklamy. Priemerný čas na to, aby ste si billboard s rozlohou 12 mvšimli, je iba pár sekúnd, preto naše reklamné pútače máme umiestnené na dobre viditeľných miestach – pri veľkých križovatkách, obchodných centrách, kinách, nákupných strediskách a iných frekventovaných miestach, kde každý deň prechádza množstvo chodcov a vodičov. Reklamné plochy BRANMEDIA vám prenajmeme v meste aj mimo mesta. Billboard môžeme umiestniť na viacerých reklamných plochách súbežne, čím sa zvýši vaša šanca na úspech.

Citylight – Malý formát s veľkým efektom

Rozmery citylightu: 118,5 cm × 175 cm

Citylighty sa stávajú čoraz žiadanejšími reklamnými nosičmi. Nájdete ich umiestnené priamo v centre mesta, na peších zónach, na zastávkach autobusov a MHD, priamo v nákupných centrách a miestach s vysokou frekvenciou chodcov. Citylight je reklamný panel s ochrannou sklenenou vitrínou a vďaka LED osvetleniu bude vaša reklama neprehliadnuteľná aj v nočných hodinách. V porovnaní s billboardom má citylight menší rozmer, ale výrazný efekt pre chodcov. Vhodne umiestný však dokáže zacieliť aj na vodičov. Citylighty BRANMEDIA nájdete v mnohých mestách západného Slovenska, buď ako voľne stojace alebo nainštalované priamo v zastávkach verejnej dopravy

Bigboard  – Reklama, ktorú určite neprehliadnete

Rozmery bigboardu: 8 m x 4 m

Bigboardy sú exkluzívne plochy, ktoré nemožno prehliadnuť. Pútajú pozornosť svojou veľkosťou, strategickým umiestnením aj nočným osvetlením. Vaša reklama tak získa vysokú vizibilitu počas celého dňa. Bigboard svojou rozlohou podporuje aj veľmi kreatívne a inovatívne riešenia. K plagátu dokážeme nainštalovať 2D/3D nadstavby, ktoré vám vyrobíme na mieru. Bigboardy sú vhodné najmä na dlhodobú propagáciu vašich produktov a služieb, a tým aj na systematické budovanie vášho firemného alebo produktového imidžu.

Mobilný billboard – Ak neprídete vy k reklame, reklama príde za vami

Rozmery mobilného billboardu: 5,1 m x 2,4 m

Mobilná reklama môže mať mnohonásobne vyššiu účinnosť ako statická reklama, keďže vie ľahšie upútať pozornosť okoloidúcich. Mobilný billboard dokáže osloviť zákazníkov, ktorí sa pohybujú na veľmi frekventovaných miestach – parkoviská obchodných centier, sídliská, obce alebo verejné kultúrne podujatia. Výhodou mobilných billboardov je, že reklamné plochy sú viditeľné z viacerých uhlov. Mobilný billboard vzbudzuje zvedavosť a podporí vnímamie vašej reklamy cieľovou skupinou. 

Mobilný citylight – Stojí tam, kde ho práve potrebujete

Rozmery mobilného citylightu: 1,91 m × 1,35 m

Rovnako ako billboard, tak aj citylight má svoju mobilnú verziu. Dokážeme ho umiestniť na veľmi frekventované miesta, na verejné podujatia aj na miesta podľa vášho želania. Mobilný citylight má rovnakú rozlohu ako klasický citylight, ale výhodou je, že ho dokážeme nainštalovať presne tam, kde ho potrebujete. Mobilný citylight dokážeme veľmi flexibilne umiestniť na miesta, kde sa iné veľkoplošné reklamné pútače nedostanú. 

Walkingboard – Reklama, ktorú len tak neobídete

Rozmery walkingboardu:
Zadná strana 1440 x 575 mm
Predná strana nad hlavou  635 x 575 mm

Jedinečná mobilná reklama, ktorá sa nedá prehliadnuť. Walkingboard je reklamná plocha, ktorá bude vašim zákazníkom častokrát v pätách. Reklamu šíri promotér, ktorý má na sebe umiestnený panel s vašou reklamou. Reklamný panel je dobre čitateľný spredu aj zozadu a vďaka LED podsvieteniu púta pozornosť zákazníkov aj vo večerných hodinách. Efektívnosť vašej reklamy dokážeme podporiť aj vhodným výberom promotéra, ktorý interaktívne vstupuje do komunikácie s okoloidúcimi.  

Atyp – Zaujme svojou netradičnosťou

Rozmery atypu: 48 m × 12 m

V ponuke BRANMEDIA nájdete aj atypické reklamné pútače.  Atypy dokážu zaujať svojou neštandardnou veľkosť, tvarom alebo lokalitou. Jednu z našich atypických reklamných plôch môžete vidieť na rýchlostnej ceste R1 v smere Dolná Streda.

Promobike – Eko nosič vašej reklamy

Rozmery reklamy: 6,08 m

Promobike je ekologický reklamný pútač. Je vhodný najmä na miesta, kde sa ostatné reklamné pútače dostanú iba v obmedzenej miere, alebo sa nedostanú vôbec – historické časti miest, kultúrne a športové akcie, aquaparky, nákupné centrá a pod. Promobike ako netradičný outdoorový reklamný nástroj má široké uplatnenie a priamy dosah na verejnosť. Ponúka až 6,08 mreklamnej plochy, ktorá môže byť doplnená o hudobný, zvukový alebo svetelný efekt. Reklamná kampaň môže byť nasadená kedykoľvek a kdekoľvek na Slovensku. Vďaka priamej interakcii promotéra je efektivita kampane ešte vyššia. Prínosom je aj bezprostredný reporting postrehov promotéra, ako aj foto a video dokumentácia. 

Navigácia, dopravné značenie – Priama cesta do vašej firmy 

Rozmery navigácie: vyrábané na mieru

Navigácia je informačný panel umiestnený na stĺpoch verejného osvetlenia a stĺpoch mestského a obecného rozhlasu, schválených miestnou samosprávou. Navigáciu inštalujeme na dobre viditeľné miesta, vďaka čomu veľmi efektívne navedú zákazníkov priamo  do vašej firmy. Informačný panel je plechová tabuľa, v rôznych veľkostiach, potlačená vašou reklamou. 

Ďalšie reklamné formáty

Rozhlas – Aj vrabce budú o vás čvirikať

Mestský alebo obecný rozhlas sa môže stať veľmi efektívnym doplnkom pri vašej propagácii. Aby sa o vás vedelo na každej ulici, pripravíme vám reklamný spot a zadáme ho na odvysielanie v mnohých mestách a obciach Slovenska. Vaša reklama tak bude mať široký dosah na verejnosť.

Kolportérstvo – Budú o vás vedieť v každom dome

Ak ste sa rozhodli, že váš nový produkt alebo službu, či zaujímavú verejnú akciu chcete propagovať aj tlačenými reklamnými letákmi, BRANMEDIA to vyrieši za vás. Máme svojich kolportérov, ktorí budú pre vás jednorazovo alebo pravidelne poroznášať reklamné materiály do schránok domov a bytov v ktorejkoľvek obci a meste.

Rúškomat – Vymyslíme aj nemožné

Veľkou výzvou bolo pre nás zriadenie samoobslužného rúškomatu v meste Sereď. Obyvatelia mesta a blízkeho okolia si tak mohli v náročnom čase pandémie zakúpiť jednorazové alebo látkové rúška pre deti aj dospelých. Do rúškomatu sme vložili aj dezinfekčné prostriedky na ruky, ktoré sú k dispozícii v akúkoľvek dennú aj nočnú hodinu. Rúškomat nájdete pri vstupe do Mestského úradu v Seredi.

Kontaktujte nás a využívajte výhody outdoor reklamy